will collony – popüler sözlük
"Müslümanlar katildir diyen Avustralya milletvekiline yumurta atan kişi, 17 yaşında Avustralya Komünist Parti üyesi bir genç ve gözaltına alınırken insanlık faşizme boyun eğmeyecek dedi.. Ben onyedi yaşında Will Collony. Ben Sovyet filmlerinde ekmeğini Alman çocuklarla paylaşan Sovyet askerlerini izledim, onlar hep iyiydi ama Vietnam’da Amerikan askerleri Vietnam’lı çocukları katlediyordu. Bugün camide insanları katleden Breton Tarrant o Amerikalı askerler. Bize düşen ekmeğini Yahudi ve Alman çocuklarla paylaşan o Sosyalist askerler gibi olmak. Ben Sosyalistim, benim ülkemde faşizme yer yok. Avustralya’da faşistler her yerde devrimcilerden tokat yiyecektir. Hepinize teşekkür ederim, güzel kalın. Ben Will Collony, sizin deyişinizle yumurta çocuk."

yukarıda yayınladığımız yazı bir facebook kullanıcısından izin alınarak kullanılmıştır. noktasına virgülüne dokunmadan yayımlıyoruz.

ek kaynak: https://tr.sputniknews.com/asya/201903181038255979-yeni-zelanda-senator-yumurta-cocuk-eggboy/?fbclid=IwAR3Sm8szA7QwmOLt2pmATNIAZJobIwek2l4xlSaNlnDlrVBPZq_Mp0o5H1k&utm_source=https://www.facebook.com/&utm_medium=short_url&utm_content=kXvj&utm_campaign=URL_shortening