i̇ninal alışveriş kartı – popüler sözlük
İninal kart, size internette ve reel yaşamda istediğiniz ürünü güvenli bir şekilde kart ödemesi ile kullanım kolaylığı sağlıyor.

Kimlik tanımı yapılmadan 300tl üst limite kadar yükleme yapılabilen ininal kart için ilk satın alma da 5tl ücret ödenmektedir. İlk alımda karta üst limiti olan 300tl'ye kadar yükleme yapıp kartı herhangi bir kişi adına tanımlamadan kullanabiliyorsunuz.

internet üzerinden www.ininal.com adresinden adınıza kaydını yapıp 750tl üst limite kadar ne kadar isterseniz o miktarda sürekli de kullanıma açık bir kart. Mastercard tanımlı her alışveriş noktasında geçerli bu kartın mucidinin ise ıng bank olduğunu belirtelim.
Bu tür işlevi olan başka kart sistemi var mı bilmiyorum. Fakat bu kart geçmiş dönem de banklarla ihtilaflı duruma düştüğünden, banka hesaplarında hiç para tutamadığından alım-satım yapamayan insanlara, sanal ticaret imkân ve olanaklarından faydalanamayan girişimci bireyler için bir nebze de olsa iş yapabilme imkânı sunuyor. İyi düşünülmüş, uygulayıcılarını ben buradan tebrik ediyorum.
300tl'ye kadar limiti olanına kurban bayramı öncesi 200tl yüklemiştim. Bayram tatili süresince kullanıma kapalı kalmıştı. Bayram tatili bitiminde kullanıma açılmış olsa da, benim için kısa süreli bir hesaplama hatasına yolaçmıştı.