tiyatro gazetesi – popüler sözlük
tiyatro gazetesi, bu ay 92. sayısı yayımlanan tiyatro gazetesi mask-kara sanat atölyesi ve tiyatro grubu olarak başladığı yolculuğun su gösteri sanatları sahnesi ( adres: iskenderpaşa mahallesi vezirçeşmesi sk. no:3/a 34080 fatih/istanbul /tel:0212 621 81 87)'ni de bünyesine katarak emek-zaman-para birikimi (!!!) -olayın gerçekliğinde bunların hepsi de harcamadır- üzerine kurulmuştur.

mask-kara sanat atölyesi ve tiyatro grubu ilk çalışmalarına nazif uslu'nun yönetiminde başlamışsa da ilerleyen süreçte nurhan tanrıverdi ile hayatını birleştirmesiyle nazif uslu-nurhan uslu tanrıverdi birlikteliğine dönüşen sanat ve yayın faaliyetlerine de yansımış sanat çalışmalarını ivmelendirmiştir.

tiyatro gazetesi, bütün bu içinden geçtiği dönemin izlerini taşıyan dostları ve sanat dostları ile birlikte üretme çabalarını 26 kasım 2018 tarihinde tiyatro gazetesi 5. sanat ödüllerini kadına dönük şiddete dur demek adına tüm ödülleri kadın tiyatroculara ve tiyatroya emek sarf eden, çaba gösteren kadınlara vermiştir.

ayrıca daha kapsamlı bilgi için bakınız: https://www.pophaber.com/tiyatro-gazetesi/